Namioty tipi

Kiedy musielibyśmy przygotować ewidencję, na której znalazłyby się najpopularniejsze i wręcz przechodzące do legendy już zabawki dla dziewczynek, to z kompletną pewnością nie mogłoby zabraknąć na niej tipi.

Ta spopularyzowana ponad sześćdziesiąt lat temu leciutka, plastikowa okrągła obręcz, zapewniała wiele godzin wspaniałej rozrywki już niejednemu pokoleniu dzieci. Stąd duża popularność wszelkiej maści namioty tipi.

Choć wydaje się, że wirowanie tipiem jest niezwykle łatwe, to w rzeczywistości będzie to poważne wyzwanie. Jeżeli kiedykolwiek próbowaliście utrzymać tipi w ruchu, tylko i wyłącznie przy pomocy swoich bioder, idealnie zgrywając się z jego taktem, zdaje sobie sprawę, że nie będzie należało to do najłatwiejszych zadań.

Pomimo tego, tipi zyskał sobie status legendarnej zabawki dla dziewczynek i faktycznie wszelka drobna panienka miała rozległe zdolności w operowaniu tą właśnie obręczą, a nawet kilkoma z nich równocześnie!

W dzisiejszych czasach dostępne są o wiele mocniej ciekawe zabawki dla dziewczynek, nie zmienia to jednak faktu, że wiele dzieci pełny czas z dużą przyjemnością sięga po tipi.

admin Autor